Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eleonóra Paráková
parakova@loftreal.sk
0915 739 192

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba v Chorvátskom Grobe

Typ
Predaj
Okres
Senec
Ulica
Borovicová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
136 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
23.05.2018
Aktualizované
21.06.2018
Eleonóra Paráková LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 739 192

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového domu v Chorvátskom Grobe v tichej lokalite na Borovicovej ulici.

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou 558m2,úžitková plocha domu je 174m2. Dom je postavený z Ytongu a je zateplený. Okná sú 6 komorové a spolu s namontovanou rekuperáciou spĺňa energetický certifikát A1. Predáva sa  dokončený vrátane podláh,sanity a kúrenia. Stále je možnosť zvoliť si materiály a farby na dokončenie. Je naprojektovaný s minimálnym počtom chodieb, aby bol priestor využitý, priestranný a útulný. Garáž je zväčšená pre veľké auto a priestor na skladovanie alebo dielňu.Stavba je zameraná aj na detaily ako protiradónová izolácia, spätná klapka na kanalizácii, odvetranie odpadu a iné.V dome je elektrické podlahové kúrenie doplnené štýlovou interiérovou peletovacou pecou s wifi ovládaním a klimatizácia. Elektrická predpríprava na záhradný domček,terasu, elektrickú bránu,domáci vrátnik.cena: 255 500 €