Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 655 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na prenájom pekný rodinný dom s veľkou a udržiavanou záhradou v Chorvátskom Grobe

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Ulica
Blahutova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
102 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
15.02.2021
Aktualizované
15.02.2021
Cena 720,00 €/mes.
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom rodinný dom v Chorvátskom Grobe, miestnej časti Čierna voda. Príjemný, moderne a prakticky riešený prízemný dom s výmerou 102m² spĺňa všetky požiadavky moderného bývania v prímestskej časti a priamo susedí so Šúrskym pralesom, ktorý je chránenou krajinnou oblasťou.

Dom s obývacou izbou spojenou s kuchynskou a jedálenskou časťou, dvoma spálňami, vstupnou halou, kúpeľňou s WC, technickou miestnosťou a garážou je umiestnený na nádhernom pozemku s udržiavanou záhradou o výmere 808m² o ktorú sa starajú záhradníci. Dom je kompletne zariadený, pripravený na okamžité nasťahovanie sa.

Voľný ihneďe

Cena nájmu: 720€/ mesiac + energie a služby spojené s užívaním 300€/ mesiac.


Kaucia 2x mesačný nájom vrátane energií.
Kontakt: Ing. Darina Franková,

email: frankova@expisreal.sk

Telefón:    0903 300 466