Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ADOMIS - Pekný stavebný pozemok, nadštandard, 400m2,murované oplotenie z 3 strán,brána na DO,kompletné siete, asfalt.cesta, TOP lokalita, Košice - Krásna

Krásna, Na Močidlách Arrow

ADOMIS - predáme investičný pozemok Košice - Krásna

Krásna, Na Hore Arrow

Na predaj záhrada, Čermeľ, Košice I

Sever + Podhradová, Atletická Arrow

Na predaj záhrada v obci Nižná Hutka

Nižná Hutka, nemá Arrow

ADOMIS - Na predaj záhrada v Kavečanoch - Košice

Kavečany, Kavečany Arrow