Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v obci Červený Kláštor, okr. Kežmarok

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
260 m2
Celková plocha
877 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
31.03.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 225 000,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Červený Kláštor v okrese Kežmarok. Popri obci preteká rieka Dunajec, ktorá tečie smerom do Poľska. Obec sa nachádza pri hraniciach s Poľskom. Dom pozostáva z hlavnej budovy so zastavanou plochou 140 m2 a zo samostatne stojacej vedľajšej ubytovacej časti so zastavanou plochou 35 m2. Budovy sú postavené na pozemku o rozlohe 877 m2. Úžitková plocha domu: 260 m2. Z domu je pekný výhľad na Tri koruny.
Dispozícia domu:
prízemie – pivnica, technická miestnosť, komora, poschodie – chodba, 3 x izba, kúpeľňa, kuchyňa s WC, špajza, podkrovie - 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC,
Dispozícia samostatnej ubytovacej časti
izba s kuchynskou linkou a s krbom kúpeľňa samostatné WC vonkajší altánok
3D prezentáciu k ponúkanej nehnuteľnosti si môžete pozrieť ak skopírujete tento link do svojho prekliadača: https://my.matterport.com/show/?m=itWPGnJfZex
podlahy: plávajúca, drevená a PVC podlaha, strešná krytina: plech stavebný materiál: kombinácia tehla, kváder zateplenie: 5 cm polystyrén, kúrenie: elektrický kotol aj kotol na tuhé palivo, doteraz sa väčšinou používal kotol na tuhé palivo. voda: vlastná výdatná studňa (vody vždy bolo dosť), v prípade výpadku elektriny sa využíva verejný vodovod. teplá voda: 150 litrový bojler na elektrinu aj tuhé palivo, elektroinštalácia: 220V, 380V medené káble. odpad: betónová žumpa objem 15m3, na tento rok je naplánovaná výstavba čističky odpadových vôd v rámci obce plyn: je privedený do domu
Obec Červený Kláštor sa nachádza v Pieninskom národnom parku.
Červený Kláštor je kúpeľná obec, v ktorej sa nachádza kláštor, slúžiaci ako turistická atrakcia. Okrem neho je z obce možné splavovanie Dunajca na drevených pltiach, rafting a prechádzka po turistických chodníčkoch, cykloturistika, rybolov a člnkovanie.
V tomto malebnom regióne nájdeme zachovanú ľudovú architektúru, historické i kultúrne pamiatky, liečivé pramene a kúpele, jedinečné a vzácne druhy fauny a flóry, mnoho možností turistiky, cykloturistiky a aktívneho trávenia voľného času. Oblasť má ideálne podmienky na rozvoj cestovného ruchu a agroturistiky, ponúka dostatok služieb.
Cena nehnuteľnosti je 225.000,-eur. V cene je zahrnutý aj kompletný právny servis vrátane vypracovania autorizovanej kúpnej zmluvy, katastrálne poplatky a tiež provízia realitnej kancelárie. V prípade Vášho záujmu prosím kontaktujte Ing. Vladimíra koscelanského na tel. 0903 302483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk.