Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 241 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na rekonštrukciu, Červený Kameň, pozemok 1053 m2

  • Domy a vily, Predaj, Ilava, Červený Kameň | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Červený Kameň
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
1053 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
19.08.2022
Aktualizované
26.09.2022
Cena 48 000,00 €
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180461 - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  v zastavanom území obce Červený Kameň predáme menší rodinný dom pripravený na kompletnú rekonštrukciu s úžitkovou plochou 50m2, za domom je samostatne stojaca murovaná stavba - "humno" o rozlohe cca 50 m2, pozemok - zastavaná plocha 433 m2, celková výmera pozemku 1053 m2. Všetky IS na hranici pozemku. Stav objektu: pôvodný stav. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok okolo domu, za humnom je záhrada svahovitá, slnečná. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika. Cena 48 000 € Odporúčam vidieť!

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne na e-mail adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky