Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Danišovičová
danisovicova@diamondreality.sk
0907 765 314

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj udržiavaný rodinný dom, Cerová

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Cerová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
964 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
24.01.2019
Aktualizované
15.08.2019
Zuzana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 765 314

Popis nehnutelnosti

Rezervovaný.


Na predaj priestranný rodinný dom v obci Cerová. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. K domu prislúcha rovinatý pozemok, jeho veľkosť je 964 m2. Do dvora je z ulice možný vjazd autom.


Dom má 4 izby, kúpeľňu, špajzu, pivničné priestory a povalu. Na pozemku je garáž, kuchynka s izbou a viacero dielní. IS: obecná voda, kúrenie plynom, elektina 220/380V. Odpad je riešený žumpou. Kanalizácia v obci nie je.


Cena domu je 72 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si ponuku našej realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314