Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Hanudelová
hanudelova@diamondreality.sk
0908 583 890

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Rodinný dom, Cerová.

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Cerová
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.06.2020
Aktualizované
21.09.2021
Cena 153 000,00 €
Ing. Jana Hanudelová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 583 890

Popis nehnutelnosti

Na predaj 2 poschodový rodinný dom v obci Cerová (13 km od Senice). Rodinný dom je samostatne stojaci na pozemku o výmere 1 180 m2. Dom je v zachovalom stave, prislúcha k nemu veľký pozemok - záhrada s ovocnými stromami. Nachádza sa v tichej lokalite obce, okolie domu tvoria susedné záhrady. Dom je vhodný na trvalé bývanie, či víkendový relax. Má prízemie, ktoré pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, obývacej miestnosti, kúpeľňa + WC, garáž, kotolňa, sklad. Na 1. podlaží sa nachádza priestranná hala, 4 svetlé izby, kúpeľňa + WC, balkón. Do domu sú 2 vstupy. Za domom sa nachádza menší domček, kde je kuchyňa a izba. Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1986. Okolité lesy a lúky ponúkajú možnosť vychádzok, cykloturistiky aj hubárčenia. Obec Cerová má dobrú občiansku vybavenosť. Je tu lekár, pošta, reštaurácie, obchod, ZŠ, MŠ. Dopravné spojenie autobusové aj vlakové. Dom je k dispozícii ihneď. Je tu aj možnosť odkúpiť len časť pozemku, a to s vlastnym vstupom. Cena sa potom vzhľadom na veľkosť kupovaného pozemku prispôsobí.

Cena nehnuteľnosti je 153 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti,pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetne jnehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314.