Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 391 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Hanudelová
hanudelova@diamondreality.sk
0908 583 890

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom veľká rekreačná Chata SNP, obec Cerová - Rozbehy.

  • Chaty a rekreačné objekty, Prenájom, Senica, Cerová | pic. 0
Typ
Prenájom
Okres
Senica
Mesto
Cerová
Ulica
Rozbehy
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
9
Pridané
05.07.2022
Aktualizované
08.08.2022
Cena 8,50 €/mes.
Ing. Jana Hanudelová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 583 890

Popis nehnutelnosti

Na prenájom veľká rekreačná Chata SNP v obci Rozbehy, časť Cerová, pri Senici (10 km). Ideálna na relaxáciu s možnosťou absolvovať turistiku po okolí. Chata k dispozícii v období apríl - október, nakoľko nie je vykurovaná. Kapacita 38 osôb. V chate sa nachádza 9 izieb, ktoré sú situované na prvom a druhom poschodí. Na prízemí je veľká spoločenská miestnosť. Sociálne zariadenia sú spoločné, čiastočne rekonštruované. K dispozícii je funkčná kuchyňa, elektrický sporák, chladnička, riad.
Chata sa prenajíma plne zariadená. Dispozícia: prízemie: spoločenská miestnosť s kuchyňou, sociálne zariadenia, sprchy a WC, práčovňa. 1. a 2. poschodie tvoria izby s rôznym počtom lôžok. Chata sa nachádza priamo pri lese, v pokojnom tichom prostredí vidieka. Ideálna na víkendové akcie, opekačky, oslavy, narodeniny. Z chaty priamy vstup do hôr, turistika. Obec Cerová plne občiansky vybavená, obchody, vlakový aj autobusový prípoj. Zvieratá povolené. Chata je voľná podľa dohody, prenájom možný na víkendy alebo cez týždeň. Pre rôzny počet osôb, podľa objednávky. Členovia KST si môžu uplatniť zľavu z ubytovania.

Mesiac júl: volné termíny: 4.7. - 10.7. ,20.7.,21.7., 25.7. - 28.7.
V PRÍPADE ZÁUJMU O UBYTOVANIE VOLAŤ NA T.Č.: +421 904 870 940


Zaujímavosti: Veterný park na Vápenkovej skale, Sokolské chaty, 2 km od Rozbehov. Buková, vodná nádrž.
Cena prenájmu 8,50 EUR / noc / osoba. Cena je vrátane všetkých energií. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314 alebo 0944 328 264
KONTAKT: + 421 907 765 314
+ 421 944 328 264