Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Čermany

  • Pozemky, Predaj, Topoľčany, Čermany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Topoľčany, Čermany | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Topoľčany, Čermany | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Čermany
Ulica
Čermany
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1000 m2
Pridané
04.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3023018

Stavebný pozemok Čermany


    Ponúkame na predaj SP v tichej časti obce Čermany s rozlohou 1000 m2, je rozdelený GP na dve rovnaké parcely s možnosťou postaviť dva RD, je mierne svahovitý, elektrika, plynová prípojka, voda a kanalizácia na hranici pozemku. Obec Čermany je mimo hlavných ťahov 22 km od NR a 18 km od TO. Spádová obec Horné Obdokovce s plnou občianskou vybavenosťou – škola, škôlka, lekári. Vhodný je najmä pre tých , ktorý chcú byť v tichej lokalite s dobrým ovzduším.

Možnosť kúpy SP aj jednotlivo po 500 m2.
Ponúkame za cenu 62.000.-€, aj dohoda
Kontakt: Adamko Laci, 0905 539 478
mail: adamkolaci@gmail.com
www.pohodareality.sk