Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Čermany

  • Pozemky, Predaj, Topoľčany, Čermany | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Čermany
Ulica
Čermany
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
683 m2
Pridané
25.11.2021
Aktualizované
25.11.2021
Cena 32 000,00 €
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3021032

Stavebný pozemok Čermany

Ponúkame na predaj SP v tichej časti obce Čermany s rozlohou 683 m2,  42 x  17, mierne svahovitý, elektrika, voda a  kanalizácia na hranici pozemku, plynová prípojka na pozemku. Obec Čermany je mimo hlavných ťahov 22 km od NR a 18 km od TO. Tichučká obec s malým počtomobyvateľov. Spádová obec Horné Obdokovce s plnou občianskou vybavenosťou – škola, škôlka, lekári. Vhodný je najmä pre tých , ktorý chcú byť v tichej lokalite s dobrým ovzduším.

Ponúkame za cenu 32.000.-€.

Kontakt:  Adamko Laci, 0905 539 478

mail: adamkolaci@gmail.com

www.pohodareality.sk