Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Lauková
zuzana@mgreal.sk
0915427746

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Areál družstva, okres Topoľčany

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Čermany
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Plocha priestoru
3000 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
23.06.2022
Aktualizované
07.01.2024
Zuzana Lauková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj časť areálu poľnohospodárskeho družstva, okres Topoľčany, výmera pozemku 2,9 ha zastavaná plocha a nádvorie (v celosti), intravilán s hospodárskymi budovami – 2x ošipáreň, sklad, 2x sociálna budova, silážny žľab, 2x dielňa, garáž. Stavby sú tehlové, napojené na elektrinu. Obecná voda, kanalizácia a plyn pred areálom. V areáli je úžitková voda zo studne, ktorej vlastníkom nie je predávajúci. Cena 239 000 € + DPH.