Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Lauková
zuzana@mgreal.sk
0915427746

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Areál družstva, okres Topoľčany

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Čermany
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Plocha priestoru
3000 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
23.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 370 000,00 €
Zuzana Lauková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj časť areálu poľnohospodárskeho družstva, okres Topoľčany, výmera pozemku 2,9 ha zastavaná plocha a nádvorie (v celosti), intravilán s hospodárskymi budovami – 2x ošipáreň, sklad, 2x sociálna budova, silážny žľab, 2x dielňa, garáž. Stavby sú tehlové, napojené na elektrinu. Obecná voda, kanalizácia a plyn pred areálom. V areáli je úžitková voda zo studne, ktorej vlastníkom nie je predávajúci. Cena 370.000,- € + DPH.