Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 591 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v Čereňanoch

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Čereňany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Nepálená tehla
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
24.05.2023
Aktualizované
29.05.2023
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Čereňany okres Prievidza. Celková rozloha pozemku je 515 m². Dom je postavený z nepálenej tehly a pri dome sa k tomu nachádza murovaná miestnosť. Do domu je dovedená elektrina a na pozemku sa nachádza studňa. Obecný vodovod sa nachádza pri pozemku. Dom je možné po rekonštrukcii využívať aj ako chalupu. Interiér domu je v stave začatej rekonštrukcie, steny aj podlahy boli očistené. Strecha pôvodná – strešná krytina škridla.  Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk