Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 6 i dvojgeneračný rodinný dom Čereňany

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Čereňany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.07.2022
Aktualizované
28.07.2022
Cena 199 900,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom v obci Čereňany okres Prievidza. Rodinný dom je vhodný na dvojgeneračné bývanie, poprípade bývanie spojené s podnikaním. V roku 2012 dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou s novovybudovaným podkrovým. Dom má dve nadzemné podlažia a pivničné priestory. Dispozícia prvého nadzemného podlažia: 3 izby, terasa, kuchynka, kúpeľňa s WC, technická miestnosť s ďalším WC a chodba. Dispozícia druhého nadzemného podlažia: 3 izby, balkón, kuchynka, kúpeľňa s WC, technická miestnosť s ďalším WC a chodba. Celková rozloha pozemku je 894 m2. Dom má prístup z dvoch strán, na pozemku sa nachádza aj plechová búda zo zastavanou plochou 55 m2. V okolí domu okrasné stromy. Kúrenie je zabezpečené peletovou pecou so zásobníkom a ohrev vody elektrickým bojlerom. Do domu sú napojené všetky IS okrem plynu, ten sa v obci nenachádza. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk