Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj Rodinný dom s krásnou záhradou a bazénom pri Bratislave

Typ
Predaj
Mesto
Čenkovce
Ulica
čenkovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
182 m2
Celková plocha
245 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
7
Pridané
11.05.2022
Aktualizované
16.05.2022
Cena 359 000,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka čarovný dvojgeneračný rodinný dom s bazénom a krásnou záhradou blízko Bratislavy v chutnej dedinke Čenkovce.Na pozemku s plochou 574 m2 je veľmi príjemným riešením a členením umiestnený priestranný dom v prednej časti ku ktorému je pripojená prestrešená terasa /altánok/ so záhradným sedením, samostatný domček s letnou kuchyňou a skladovým priestorom (28 m2), oválny vonkajší bazén a okrasná záhradka s krbom.
Rodinný dom je možné užívať ako dvojgeneračný, alebo z neho urobiť jednu kompaktnú rezidenciu s hosťovským traktom. Stavba pôvodného domu prešla takmer kompletnou rekonštrukciou, má všetky inžinierske siete okrem napojenia na kanalizáciu, čo je samozrejme realizovateľné, avšak aktuálne na účely odpadu slúži efektívne septik. Na pozemku je narážaná studňa, ktorá svojou kapacitou poslúži na závlahu celej záhrady a trávnikov prostredníctvom kvapôčkového a závlahového systému. Pri rekonštrukcii domu boli realizované výmeny okien za drevené eurookná s trojsklom (na celom prízemí bezpečnostné sklá, vnútorné žalúzie a sieťky proti hmyzu), nová fasáda celého domu (hlavný dom, prístavba, záhradný domček), kúrenie novým kondenzačným kotlom či klimatizácia v podkroví a pod..
Dom je ako z exteriéru tak z interiéru vo výbornej kondícii, je kompletne vybavený a zariadený a ponúka tak okamžité veľkorysé bývanie pre rodinu, ktorá preferuje ticho a atmosféru vidieku s dobrou dostupnosťou do centra hlavného mesta (cca 25 min).
TOPPONUKA