Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom rodinný dom Čeľadice

Typ
Prenájom
Okres
Nitra
Mesto
Čeľadice
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
95 m2
Celková plocha
110 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
28.03.2023
Cena 900,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom rodinný dom nachádzajúci sa v obci Čeľadice. Ide o novostavbu 4 izbového bungalovu. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývačkou. Súčasťou kuchyne sú všetky spotrebiče aj umývačka riadu, špajza, výstup na priestrannú terasu. Tri samostatné izby. Kúpeľňa vybavená vaňou, aj sprchovacím kútom. Cena 700 eur plus energie, tv, internet 200 eur. Energetický certifikát B. Samozrejmosťou je klimatizácia aj automatická posuvná brána na parkovisku. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.