Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Čeľadice

  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Čeľadice | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Čeľadice | pic. 2
  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Čeľadice | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Čeľadice | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Čeľadice | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Čeľadice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
14.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Čeľadice, s veľmi dobrým napojením na diaľnicu. Dom sa nachádza na tichej ulici. Je v pôvodnom zachovalom stave, je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Šírka pozemku 16 m. Inžinierske siete: elektrina, plyn, voda, studňa, žumpa,obecný vodovod, kanalizácia pred domom. Výmera pozemku 1008 m2. Energetický certifikát nie je vyhotovený na nehnuteľnosť. Cena 45.000 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.