Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Mojžišová
mojzisova@diamondreality.sk
0947 941 256

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM - ČEBOVCE OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Typ
Predaj
Mesto
Čebovce
Ulica
Čebovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
120 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
20.12.2022
Aktualizované
27.05.2023
Jana Mojžišová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0947 941 256

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Zvolen Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave.

Rodinný dom a pozemok je umiestnený v obci Čebovce - okres Veľký Krtíš.

Tento rodinný dom si vyžaduje rekonštrukciu. Výhodou je rovinatý pozemok na ktorom si môže nový majiteľ postaviť prípade nový rodinný dom.

Na pozemku sa nachádza studňa, dreváreň, plynová prípojka na plyn. Strecha domu, je šikmá a dom je v osobnom vlastníctve.
!!!Možnosť prenájmu za 100 eur mesačne.!!!

Dispozičné riešenie:

Prízemie: dve izby, garáž s montážnou jamou.
Základná charakteristika:

- pozemok o rozlohe - 611M2

- vlastná studňa

- elektrika

- strecha - eterník

- drevené okná

- garáž priamo v dome s montážnou jamou

- rovinatý pozemok

- prípojka na plyn

- osobné vlastníctvo

- hotovosť

Obec Čebovce , ponúka občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu autobusová zastávka, Benzínka - TempOil, COOP Jednota, Diskont, Slovenská pošta, Textil, Kaviareň , Reštaurácia, Rozličný tovar, Gazdovské potreby, Hostinec šport, Kaderníctvo, Autoelektronický servis, Kostol, Obecný úrad, futbalové ihrisko, park, detské ihrisko, Základná škola s Materskou školou Čebovce a iné.

Naše služby zahŕňajú Diamond Reality balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné ku kúpe, vrátene profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovdzanie nehnuteľnosti.
Ak máte záujem o kúpu, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte ma na t.č. 0947 941 256 a na mojzisova@diamondreality.sk