Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame exkluzívne na predaj areál v bývalom poľnohospodárskom družstve Častá.

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Častá
Ulica
Družstevná
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Plocha priestoru
3041 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
07.04.2021
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj areál v bývalom poľnohospodárskom družstve Častá. Predmetom predaja je predovšetkým pozemok o rozlohe 3041 m2 a stajňa pre kone o rozlohe 224 m2.

Stajňa prešla rozsiahlymi sanačnými prácami z pôvodnej stavby a v súčasnosti jej dispozíciu tvorí chodba, 7 boxov na státie koní, sklad, klubovňa s kuchynkou a sklad - sedlovňa. Súčasťou budovy je aj prístavba so samostatným vchodom so sociálnym zázemím (TÚV, piecka na tuhé palivo), sprchou, WC a šatňou.

Súčasťou predaja je ďalej prístrešok pre malé hospodárske zvieratá, sklad sena, maštaľ koní a oplotenie výbehu pre kone.

Celý areál je situovaný v okrajovej časti obce Častá, sú tu vybudované inžinierske siete: voda a elektrina. Kanalizácia je vybudovaná v rámci areálu a vyústená do niekoľkých veľkokapacitných žúmp.

Okolie družstva tvoria rozsiahle polia a lúky, cca 2 km je vzdialený Budmerický rybník - raj pre rybárov a ďalej v blízkosti sa nachádza rozľahlý Lindavský háj. Nad obcou Častá je situovaný známy turistický magnet – hrad Červený kameň. To všetko tvorí významný turistický a rekreačný potenciál vhodný aj na agroturistiku.

Nehnuteľnosť je okrem chovu koní možné využiť aj na chov iných zvierat, či poľnohospodársku aktivitu, alebo aj ako napr. výrobné stolárske, či zámočnícke dielne, výrobu betónových dielov, sklady a podobne.

Dostupnosť: 35 min od BA a 20 min od TT.

Cena (vrátane provízie pre RK) je 240 000.- €

Obhliadky a podrobnejšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky@loftreal.sk

Poznámka:

Predaj je možný uskutočniť súbežne s predajom ďalšej nehnuteľnosti, ktorou sú pozemky ornej pôdy v krásnom prostredí blízkeho Budmerického rybníka o rozlohe 12 086 m2. Zaujímavosťou je možnosť zámeny s družstvom za trávnatý pozemok rovnakej výmery susediaci s horeuvedeným areálom! (posledné 4 fotografie)