Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 244 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marcela Jarolímová
jarolimova@diamondreality.sk
0905 442 617

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj murovaná chata pri jazere Čaňa, Košice - okolie, v osobnom vlastníctve

Typ
Predaj
Mesto
Čaňa
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
421 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.03.2019
Aktualizované
23.09.2019
Ing. Marcela Jarolímová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 442 617

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj murovanú chatu pri jazere Čaňa, Košice - okolie, v osobnom vlastníctve. Pozemok je o rozlohe 421m2. Krásna, veľká chata je dvoposchodová : pozostáva z predsiene, WC + sprchovací kút, veľká obývačka s krbom, spálňa a kuchyňa. Chata má aj podkrovie, ktoré má vchod zvonku z terasy a dá sa využiť na spanie pre ďalšie osoby. Súčasťou je aj vonkajší krytý altánok, miesto na oddych, dvojgaráž, na zadnom pozemku sú rodiace ovocné stromy + možnosť výstavby bazéna atď. Chata sa nachádza v prekrásnom tichom prostredí priamo pri jazere. Chata je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave. Chata je vhodná na rekreačné účely, relax a oddych. V prípade záujmu je po rekonštrukcii vhodná aj na celoročné bývanie. V okolí sú chaty a domy celoročne obývané. Chata je dostupná autom po prístupovej ceste. Cena je uvedená bez provízie pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.