Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - výrobná hala, komplet IS, Čaňa, 15min z Košíc, pred dokončením, 627m2, pozemok 1122m2

Typ
Predaj
Mesto
Čaňa
Ulica
Železničná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
627 m2
Celková plocha
1122 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
10.10.2021
Aktualizované
23.11.2022
Cena 0,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás
na predaj výrobnú halu vo výstavbe, obec Čaňa, kompletné inžinierske siete, vlastný pozemok, asfaltová cesta.

Stav predaja je už s osadenými izolačnými sendvičovými zateplenými panelmi, je už zastrešená, budú sa osádzať okná plastové´s izolačným dvojsklom v prízemnej časti a vo vyvýšenej časti budú osadené izolačné dvojsklá v kovovom stuženom ráme.

Taktiež budú osadené vstupné a výstupné kovové brány a vybetoónovaná bude aj betónová pochôdzna podlaha.

Výmera pozemku : 1122m2
Zastavaná plocha : 627m2
Rozmery haly : 16m šírka x 40m dĺžka
Objem haly: 7.700m3


Hala mala byť postavená ako nová a objemovo 4-násobne prekračujúca najvyššiu kapacitu nosného koľajnicového žeriava materskej pôvodnej haly postavenej v roku 2015 o pár metrov ďalej ( tá je tiež predmetom následného ďaľšieho predaja) nakoľko výroba gastro zariadení pre export bola z kapacitných dôvodov už v omeškaní, napriek tomu,že výroba bežala v 3 smennej prevádzke 7 dní v týždni.
Situácia sa však zmenila po covide v celom svete a súčasný vlastník stratil obratom s obmedzením gastro trhu celosvetovo svoje miesto, preto sa k svojmu zámeru - výrobe už vracať nebude.

Hala je postavená na kvalitných základoch, obvodové múry sú presné tvárnice Ytong s okennými otvormi, ktoré sú už pripravenými betońovými prekladmi na osadenie okennej výplne. Okná sú už vyrobené na zakázku a pripravené na osadenie do otvorov, sú v cene stavby.

Nad otvormi obvodové múru pokračujú do polovice výšky bočnej steny, pričom ukončené sú betónovým armovaným vencom, rovnako ako obidve vstupné brány s pozdĺžným aj horizontálným dverovým armovaným debnením.
V hale sú už osadené sendvičové panely ako pokračovanie obvodových stien až po strešný plášť pričom majú byť upevnené na oceľovú nosnú konštrukciu.

Skelet celej budovy je z oceľových trámov, ktoré sú zapustené na betónových stojkách, sú dostatočne hrubé, podľa pôvodného projektu mal slúžiť na koľajnicový posuvný horizontálný žeriav s nosnosťou 20 ton. Hlavná hala má žeriav s nosnosťou 5 ton, tak tento mal byť určený na výrobu objemnejších gastro zariadení, tak mala byť výroba rozšírená na bezlimitnú, čím by sa súčasný vlastník zaradil medzi jednotku svetovej špičky vo výrobe, nakoľko len málo firiem je schopných konkurovať takejto 3- smennej výrobe, tak sa mal zaradiť svojou výrobou medzi TOP producentov.

Predávaná nehnuteľnosť je na pozemku materskej haly, pozemok je kompletne oplotený ako do ulice smerom k železničnej stanici, ktorá je od vstupnej brány 70m, kde môže byť hlavný vstup z asfaltky, alebo cez hlavnú bránu materskej firmy, ku ktorej patrí ďaľšia plocha pozemku s výmerou 2797m2, prčom predmetom predaja môže byť len nová hala s pozemkom 1122m2, alebo aj druhá hala materskej firmy s výmerou 1122 m2.

K výrobe patrí vykurovaná zateplená hala s výmerou 805m2 a kancelárske piestory s 2podlažnou budovou s výmerou 530m2.
Momentálne pôvodné zariadenia sú je v procese predaja, k dispozícii na predaj osobitne mimo haly ostal ešte nový špičkový zvárací automat českej výroby s kompletným príslušenstvom, ešte nebol ani zapojený.

Materská hala je vykurovaná jednak radiátormi a jednak priemyselnými fukármi, ktoré veľmi ani neboli používané, keďže hlavným zdrojom tepla bolo teplo produkované laserovým rezačom, ktorý svojim výkonom patril k svetoveh špičke pri svojej 3-smennej prevádzke.

Ak vás naša ponuka zaujala, radi vás privítame na obhliadke našich predávaných výrobných hál, ktoré môžu poslúžiť akémukoľvek zámeru, keďže sú v blízkostí Košíc s rýchlym bezproblémovým dojazdom, sú v priemyselnej zóne na Želeničnej ulici s kompletnou infraštruktúrou, kompletnými sieťami ( vlastnou trafo stanicou, vlastnou kopanou studňou ), čím sú svojimi parametrami stavby schopné splniť aj nájnáročnejšie výrobné procesy.

Cena v RK : budova A, hrubá stavba zastrešená a uzatvorená oknami, bránami ( okná,dvere,sendvičové panely) s pozemkom
budova B, kompletná materská budova s pozemkom s možnosťou aj so žeriavom, budova postavená v roku 2015.
Pri kúpe oboch hál vrátane pozemkov je cenu pri osobnom jednaní možné upraviť.

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták,
0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní