Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Imrich Krištof
kristof@diamondreality.sk
0907 392 395

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nový rodinný dom v Čani.

Typ
Predaj
Mesto
Čaňa
Ulica
Kozmonautická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
608 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
10
Pridané
28.09.2018
Aktualizované
16.10.2019
Imrich Krištof Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 392 395

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom novostavbu v obci Čana za 189 000 eur , jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom s podkrovím.V dome sú dokončené kompletná elektrina,plastové kvalitné okná,rozvody vody,sanity,podlahové kúrenie elektrické,omietky a strop.Je postavený z kvalitných materiálov na priestrannom pozemku s rozlohou 1008 m2 je bez tiarch a ihneď voľný, možnosť kúpy aj na hypotéku.Ponúkame kompletný právny servis a právnu istotu zabezpečenú a garantovanú advokátskou kanceláriou. Môžete volať nonstop na tel. č. : 0907 392 395.