Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Čakajovce

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Čakajovce
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
77 m2
Celková plocha
439 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
10.05.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 36 000,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Čakajovce v blízkosti Jaguaru land Rover. Rodinný dom má dva vstupy. Z jedného vstupu je uprostred kuchyňa, napravo obývačka s krbom, na podlahe dlažba, spálňa s plávajúcou podlahou. Z druhého vstupu je k dispozícii izba a predpríprava na kúpeľňu. Za domom sa nachádza menšia miestnosť na náradie a terasa. Inžinierske siete: elektrina, voda, žumpa. Plocha pozemku: 439 m2 plus podiel na prístupovej ceste 121 m2. Znalecký posudok k dispozícii. Zastavaná plocha 79 m2. Cena 36.000 eur. Energetický certifikát nie je vyhotovený. V cene je zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátom, všetky poplatky súvisiace s prevodom. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.