Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 067 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chata nad Čadcou.

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Čadca
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
110 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

 AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v osade U Lišky nad Čadcou. Stojí  priamo pri miestnej komunikácií na začiatku turistickej (lyžiarskej) Beskydsko – Javorníckej magistrály. Je to zrubová drevostavba s obytným podkrovím - pôdorys  je 9,7x7,5, v prízemí je obývačka spojená s kuchyňou (35m2),  príslušenstvo 2 x (7,5x2,5) - sprcha, WC, komora, predsieň. V podkroví sú dve spálne. Vedľa chaty je spevnená terasa s posedením a ohniskom. Výmera pozemku je primeraných 322 m2.. Kúrenie je elektrické konvertormi alebo  na pevné palivo (kachle a piecka).Voda je z vlastného zdroja, odpady sú zvedené do žumpy.. V chate prebehla rekonštrukcia najmä interiéru v rokoch 2018 - 2019.

 Lokalita – tiché prostredie, výhľady na okolité lesy, vyhľadávaná nielen pre obyvateľov Čadce pre čisté vysokohorské prostredie, možnosti turistiky pešo alebo na horských bicykloch, v zime bežky, ničím nerušené výhľady až na Veľkú Fatru. Cesta je asfaltová, celoročne udržiavaná. Lyžiarske stredisko SNOW PARADISE Veľká Rača je z tohto miesta vzdialené len 20 min. autom. . Huby, čučoriedky máte hneď za záhradou.

 Cena : 58.000 eur, kontakt 00421905844054, www.ad-reality.sk

 Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn