Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom po rekonštrukcii - Čadca

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Čadca
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
95 m2
Celková plocha
70 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.10.2021
Aktualizované
14.10.2021
Cena 165 000,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD–REALITY Kysuce – na predaj udržiavaný rodinný dom v širšom centre mesta Čadca, s pozemkom vo výmere  takmer 750 m2. Dom je po úplnej rekonštrukcii, dvojpodlažný, zateplený a dispozíciou poskytuje príjemné bývanie. V suteréne s priamym vstupom z dvora sú dve miestnosti pivníc.. Na prvom podlaží je  vstupná chodba so šatníkom, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, detská izba a kúpeľňa s WC. Podkrovie je zatiaľ nezastavané. Pri vchode je vybudovaná prekrytá terasa s krbom, vedľa je detské ihrisko  doplnené malým vodopádom. Rodinný dom je zateplený, plastové okná, vykurovanie je podlahové s kotlom na plyn, odpady zvedené do kanalizácie, voda z verejného vodovodu.  Parkovanie je na vlastnom pozemku pred domom s možnosťou vybudovania garáže na mieste starej hospodárskej budovy  alebo priamo pri miestnej komunikácii, s ktorou pozemok susedí. Zariadenie a vybavenie - podľa dohody.

Lokalita: Dom je v zastavanej časti obce s dobrou občianskou vybavenosťou – neďaleko je zastávka MHD, obchod, škola cca 1 km, tichá ulica, blízkosť prírody, slnečný, príjemné prostredie. Voľný ihneď,  možná kúpa aj na HÚ.                                                                      RK uvádza,  že tepelný certifikát rodinného domu nebol doteraz majiteľom predložený, resp. je v štádiu spracovania. V súlade s právnou úpravou .

Cena 165.000 eur + možná zľava pri rýchlom jednaní, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.