Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 3-izbový byt na Hurbanovej ulici v Čadci

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Ulica
Hurbanova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Celková plocha
61 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
25.11.2021
Cena 450,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame exkluzívne na prenájom 3-izbový byt na sídlisku Kýčerka. Nachádza sa na Hurbanovej ulici v panelovom bytovom dome. Situovaný je na šiestom poschodí s oknami orientovanými sa južnú a severnú stranu. V blízkosti bytového domu je supermarket, zastávka MHD, kostol, nemocnica, základná a materská škola.

Podlahová plocha bytu je 61 m2 + balkón. Byt je čiastočne zrekonštruovaný – v izbách sú plávajúce podlahy, okná sú plastové, bytové jadro je murované s keramickými obkladmi a dlažbou.
Ponúkaný byt sa prenajíma čiastočne zariadený – kuchynská linka, jedálenský stôl so stoličkami, nábytok a sedačka v obývačke.

Byt je k dispozícii od 15.12.2021.

Výhodou je bezplatné parkovisko neďaleko vchodu do bytového domu.

Na budovu nebol vyhotovený energetický certifikát.
Cena 450 EUR mesačne vrátane energií. Zábezpeka je vo výške dvojnásobku mesačného nájmu, t.j. 900 EUR.
Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške 200 EUR hradí nájomca.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.