Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chalupa s veľkoryso riešenou rekonštrukciou - Čadca

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Čadca
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
07.12.2021
Aktualizované
29.12.2021
Cena 165 000,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD- REALITY Kysuce - ponúkame na predaj luxusnú chalupu (rodinný dom) v okrajovej časti mesta Čadca. Stojí v prostredí malej osady len troch domov, nad dolinou neďaleko lesa, s krásnymi výhľadmi na okolitú krajinu. Prostredie na okraji lesa s primerane veľkým pozemkom vo výmere viac ako 1300 m2  v riedko zastavenej časti obce poskytuje dokonalé súkromie. Dom vo svojom vyhotovení a jeho príslušenstve poskytuje nadštandardné bývanie s možnosťami ďalšieho rozvoja.

Rodinný dom je dvojjpodlažnou murovanou stavbou, zvonku obloženou drevom a s izoláciou, s celkovou úžitkovou plochou takmer 300 m2. V prízemí je vstup so schodišťom,  kuchyňa, jedna izba a veľká veľkoryso riešená  kúpeľňa, ďalej kotolňa s elektrickým kotlom a kotlom na tuhé palivá so zásobníkom. V druhom nadzemnom podlaží je priestranná spoločenská miestnosť, izba s krbom a výstupom na veľkú prekrytú terasu a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Dom je čiastočne podpivničený. Záhrade je garáž a otvorená stajňa pre dva kone. Pozemok je dôsledne udržiavaný so skalkami a stromami, je oplotený s uzamykateľnými bránami, vybudované parkovisko na vlastnom pozemku pre tri autá. IS – elektrina 230/400V, vlastná vŕtaná studňa, odpady do septiku, vykurovanie ústredné, radiátory, podlahové  - elektrický kotol, alternatíva s kotlom na pevné palivá. K atraktivite tejto ponuky určite prispieva tiché a slnečné miesto na okraji lesa, upravený pozemok  a bezproblémový celoročný prístup.  V prípade vážneho záujmu o kúpu predložíme aktuálny znalecký posudok.

 Odporúčaná cena - 165.000 eur; kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.