Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný veľkometrážny mezonetový byt v centre Čadce

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Sládkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
110 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
23.06.2024
Aktualizované
04.07.2024
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY – Kysuce – ponúkame na predaj luxsusný 4-izbový byt v novostavbe bytového domu v centre mesta Čadca. K atraktivite bývania určite prispieva jeho poloha v bočnej ulici, obytná  poloha 110 m2 ( obývačka má takmer 35 m2), veľká terasa zo spálne,  dve kúpeľne, bezproblémové parkovanie s 2 parkovacími miestami priamo pri dome,  ako aj to, že je v novostavbe energeticky úsporného bytového domu. Byt je energetický samostatný  s vlastným elektrickým kotlom,  podlahové vykurovanie s reguláciou v každej miestnosti, samozrejmosťou je klimatizácia s rekuperáciou, dom je monitorovaný kamerovým systémom so zabezpečovacím zariadením vchodu aj parkoviska. K bytu patrí murovaná pivnica v prízemí domu.

Byt je na 2. nadzemnom podlaží  a podkroví, je ponúkaný v stave holobytu podľa fotogalérie, s možnosťou objednania si jeho dostavby priamo u staviteľov bytového domu, Sú hotové všetky inštalácie  - rozvody podlahového kúrenia vrátane regulácie, elektriny, vody, klimatizácia.  Dispozícia bytu je k dispozícii v RK, zašleme ju záujemcom o kúpu  na požiadanie po obhliadke bytu.

Cena: 225.000 eur vrátane DPH;  Kontakt: 0905844054, info@ad-reality.sk

Našu ponuku nájdete:  www.ad-reality.sk

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite priamo v centre mesta, v susedstve budov štátnych úradov, pošty, škôl, jaslí aj škôlok,  kostola, kultúrneho domu a  obchodov. K budove je výborný prístup, bezprostredne z námestia alebo od hlavnej cesty autom. Poskytuje aj výbornú podnikateľskú príležitosť vzhľadom na vynikajúcu polohu.  V blízkosti sa nachádzajú supermarkety, námestie a pešia zóna je miestom organizovaných podujatí – slávnosti, koncerty, mítingy, trhy.