Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalupa v krásnom prostredí Kysuckých Javorníkov

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Vojty
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
20.07.2022
Aktualizované
20.07.2022
Cena 285 000,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Nachádza sa v krásnej prírode, v nadmorskej výške takmer  800 m n. m. Vďaka jej polohe si možno naplno vychutnávať prostredie  tejto malej  osady v Javorníkoch,  s výhľadom na okolité lesy. Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky, ideálne na lyžovanie na bežkách a cykloturistiku. Dom je kompletne vybavený nábytkom aj zariadením, miestnosti sú príjemne presvetlené a veľkosťou ponúkajú príjemné bývanie. Odporúčame, voľný ihneď.

 AD-REALITY Kysuce -  ponúkame na predaj  rekreačnú chalupu po kompletnej rekonštrukcii , postavenú  v malej osade pri Čadci, m. č. Vojty.. Osada leží v bezprostrednej blízkosti známej turistickej  Beskydsko – Javorníckej magistrály pokračujúcej až na hranicu s ČR.  Dom je  dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, so zastavaným podkrovím,  pripojený elektrickou prípojku 230/400 V,  vo dvore je vlastná studňa,  vykurovanie krbom , v kuchyni kachľovou pecou, prípadne el. konvertormi. Vedľa domu stojí garáž – skúter, sklad náradia, palivo, podpivničená s prebiehajúcou úpravou s vybavením wellness.   Výmera pozemku ponúkaná s chalupou  je 600 m2, je upravený a udržiavaný, oplotený so vstupnou bránou. Prístup k nehnuteľnosti je po spevnenej po spevnenej ceste..

V  prízemí domu je chodba, kuchyňa, obývacia izba s mohutným krbom s výmenníkom tepla a prieduchmi,  kúpeľňa  so sprchovým kútom a WC, v podkroví sú ďalšie tri spálne a kúpeľňa s WC.. Chalupa je ponúkaná s vybavením a zariadená nábytkom vo všetkých miestnostiach. Nehnuteľnosť je evidovaná ako rodinný dom, bez tiarch, voľná ihneď.

 Odporúčaná cena: 285.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.