Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Chatka v záhradkárskej oblasti Čadca – Bukov

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Bukov
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
58 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
27.03.2023
Aktualizované
27.03.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj záhradnú chatu v meste Čadca časť Bukov, vhodnú na celoročnú rekreáciu. Odporúčame vám pozrieť virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=hDqS8NbBZMi, v ktorej si môžete podrobne prejsť interiérom a exteriérom chatky. Ďalšie informácie o chate vám poskytne náš realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Chata je situovaná na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 421 m2. Pozemok je slnečný s orientáciou na juhovýchodnú stranu. Výhodou je celoročný prístup k pozemku autom – z dolnej strany aj mimo záhradkárskej sezóny.

Chata so zastavanou plochou 29 m2 má dve podlažia a podkrovie. Na prvom, čiastočne podzemnom podlaží sa nachádza kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, špajza a vonkajší sklad. Chutné podlesníky a iné dobroty je možné pripraviť na sporáku na drevo, ktorý v chladnejších dňoch zároveň vykúri celú chatku. Sporák je napojený na exteriérový nerezový komín.

Druhé podlažie je prístupné dreveným schodiskom z prvého podlažia a taktiež vonkajšími kovovými schodmi cez terasu. Nachádza sa tu nová rozkladacia pohovka, poschodová posteľ, biokrb, TV, výsuvné schodisko do podkrovia a východ na terasu. Podkrovný priestor poslúži na prespanie ďalších 3-4 osôb v prípade väčšieho počtu hostí.

Do chaty je zavedená elektrina (240 V) a voda zo spoločného rezervoáru. Odpadové vody ústia do septiku. Elektroinštalácie sú nové, taktiež osvetlenie exteriéru. Otváranie vstupnej bránky je elektrické na diaľkové ovládanie. Ohrev vody pre kúpeľňu zabezpečuje elektrický bojler umiestnený v špajzi, pre kuchyňu prietokový ohrievač. Rozvod vody sa nachádza tiež na štyroch miestach záhradky, aby bolo zalievanie úrody čo najmenej náročné.

Pozemok okolo chaty je vyrovnaný a kaskády sú vytvorené svahovými tvárnicami. Nachádza sa tu prístrešok na drevo, úrodný záhon na pestovanie zeleniny, viacero ovocných stromčekov, okrasných drevín a kvetov. Exteriér chaty je vybavený nerezovým drezom, záhradným stolom so slnečníkom a stoličkami, grilom, či kovovým prenosným ohniskom.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overovanie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.