Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný pozemok – Čadca

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Podzávoz
Ulica
Podzávoz
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
5500 m2
Pridané
15.08.2021
Aktualizované
05.06.2022
Cena 7,00 €/m2
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj rekreačný pozemok nad mestom Čadca, Podzávoz.   Lokalita je atraktívna hlavne pre ľudí hľadajúcich samotu a súkromie, vhodný pre včelárov. Pozemok leží priamo na okraji lesa v riedkej zástavbe rekreačných chát, najbližšia  chalupa stojí cca 150 m. Prístupová cesta je spevnená, kamenistá. Výmera pozemku je takmer 5500 m2, extravilán, evidovaný ako TTP, orná pôda, parcela reg. „C“. V liste vlastníctva nie sú evidované žiadne ťarchy ani obmedzenia..

Odporúčaná cena: 7 eur/m2 + dohoda pri rýchlom jednaní. Kontakt: 00421905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.