Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 556 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Pozemok pre rodinný alebo rekreačný dom v Čadci

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Milošová
Ulica
Megonky
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2729 m2
Pridané
10.04.2022
Aktualizované
13.05.2022
Cena 21,80 €/m2
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj pozemok s výmerou 2729 m2 vhodný na výstavbu rodinného alebo rekreačného domu. Cena 21,80 €/m2. Ďalšie informácie o pozemku a lokalite vám poskytne realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Pozemok sa nachádza v katastrálnom území mesta Čadca v časti Milošová – Megoňky. V blízkosti pozemku sa nachádza turisticky vyhľadávaná prírodná pamiatka – kamenné gule. Centrum mesta je vzdialené približne 8,5 km.

Ponúkaný pozemok je situovaný v intraviláne v nepravidelnej zástavbe rodinných domov. Spodná časť pozemku je prevažne rovinatá, v strednej časti je medza a horná časť pozemku je mierne svahovitá. Pozemok je prístupný z miestnej asfaltovej komunikácie, posledný cca 20 metrov je po nespevnenej ceste.

Z inžinierskych sietí je v dosahu vedenie elektriny. Pripájací bod na elektrinu je zo stĺpu za cestou. Vodu je možné získať navŕtaním vlastnej studne, prípadne, po súhlase susedov, napojením na miestny rezervoár. Zástavka autobusu sa nachádza 500 metrov od pozemku.

Výhodou je tiché prostredie v lone prírody, ktoré ponúka bohaté možnosti na turistiku, cykloturistiku, či bežkárske trate v zimnom období.

Vzhľadom na rozlohu pozemku je možné umiestniť na ňom aj viac ako jednu stavbu.

Náklady súvisiace s prevodom pozemku, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.