Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Administratívny priestor 53 m2 na Palárikovej ulici v Čadci

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Ulica
Palárikova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
53 m2
Celková plocha
53 m2
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.07.2021
Aktualizované
04.08.2022
Cena 300,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka na prenájom kancelársky/administratívny priestor v centre mesta Čadca. Podlahová plocha priestoru je 53 m2. Situovaný je na druhom poschodí budovy obchodného centra s oknami orientovanými do ulice.

Parkovanie je vyhradené na súkromnom parkovisku v areáli budovy. Budova je vybavená osobným výťahom.

Cena 300 EUR/mes. bez DPH vrátane energií a parkovacieho miesta. Poplatok za služby realitnej kancelárie je v sume 300 EUR. Priestor je voľný ihneď. Budova nemá energetický certifikát.