Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestory pre služby alebo obchod - na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Ulica
Sládkovičova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
18 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
23.06.2024
Aktualizované
04.07.2024
Cena 200,00 €/mes.
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom atraktívne priestory na kanceláriu, prevádzku služieb alebo malý obchod v priestoroch novostavby bytového domu neďaleko centra mesta Čadca.

Priestor - Podlahová plocha: 17,44 m², na prízemí - lokalita: Čadca /, ul, Sládkovičova, v blízkosti centra mesta .  Vykurovanie je podlahové, samostatný vchod priamo z ulice, vhodne osvetlený, priestranné okno, samostatný vchod,  so samostatným sociálnym zariadením

 

Cena prenájmu: 200 eur prenájom/mesiac;  (dohoda pri osobnom jednaní)

Kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk