Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zariadená garsónka na sídl. Žarec - prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Mestská časť
Žarec
Ulica
A. Bernoláka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
25 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
26.05.2022
Cena 300,00 €/mes.
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD- REALITY Kysuce - ponúkame na dlhodobý prenájom garsónku na sídl. Žarec . Byt je v prízemí,  vo veľmi dobrom stave po rekonštrukcii, zariadený nábytkom – rozkladací gauč, kuchynská linka so zariadením, chladnička, práčka, vstavaná skriňa v chodbe, ....... Príslušenstvom je murovaná pivnica v suteréne bytového domu. Tiché miesto na bývanie, možnosť parkovania priamo pred domom, blízka infraštruktúra mesta.                                                                                                                                                                                               

 Cena prenájmu: 300 eur/mes  vrátane energií, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena zahŕňa náklady spojené s právnym servisom k prenájmu nehnuteľnosti a poradenstvo, vrátane vypracovania zmlúv. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.