Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1-izbový byt s park. miestom v Čadci - Žarec

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Mestská časť
Žarec
Ulica
A. Bernoláka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Celková plocha
38 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
27.05.2022
Cena 360,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na prenájom 1-izbový byt v novopostavenom bytovom dome na sídlisku Žarec v Čadci. Ďalšie informácie o byte vám poskytne realitný agent Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Predmetný 1-izbový byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Jeho podlahová plocha je 38 m2 vrátane pivnice o výmere 2,8 m2. Byt nemá balkón. Orientácia okien je na západnú a severnú stranu.

Dispozíciu bytu tvorí predsieň, kúpeľňa s WC, špajza, obývacia izba, kuchyňa a pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.

Vybavenie bytu:
• vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere;
• plastové okná s izolačným trojsklom;
• plávajúce laminátové podlahy v izbách a v predsieni;
• dlažba a keramické obklady v kúpeľni;
• podomietkové WC;
• interiérové dvere laminátové s obložkovými zárubňami;
• kuchynská linka so spotrebičmi – sporák, digestor;
• kúrenie je ústredné - radiátory v izbách a rebríkový radiátor v kúpeľni,
• svietidlá.

Mesačné nájomné predstavuje 360 EUR vrátane energií a parkovacieho miesta za nezariadený byt. Po dohode je možné byt dozariadiť ďalším nábytkom, čo sa zohľadní vo vyššej cene prenájmu. Peňažná zábezpeka predstavuje 2-mesačné nájomné s energiami, t. j. 720 EUR. Poplatok za služby realitnej kancelárie je v sume 200 EUR.

Vybavenie bytového domu:
• elektronický vrátnik;
• poštové schránky;
• spoločná odkladacia miestnosť – kočikáreň;
• osobný výťah s nosnosťou 6 osôb;
• osvetlenie spoločných priestorov na fotobunky;
• zavedený optický dátový kábel;
• vykurovanie a dodávku teplej vody zabezpečuje mestská tepláreň;

V blízkosti bytového domu sa nachádza dobrá občianska vybavenosť: supermarket, základná škola, škôlka, umelecká škola. Centrum mesta je približne 12 minút pešo.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.