Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 555 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Prenájom 1-izbové byty v novostavbe, Žarec - Čadca

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Mestská časť
Žarec
Ulica
M. R. Štefánika
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.10.2021
Aktualizované
04.05.2022
Cena 380,00 €/mes.
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na prenájom kompletne dokončené 1-izbové byty nachádzajúce sa v novopostavenom bytovom dome na sídlisku Žarec v Čadci. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku vzorového 1-izbového bytu: https://my.matterport.com/show/?m=2p31EAyEz7k

Byt sa ponúka na prenájom zariadený. Cena nájmu je 270 EUR + energie 110 EUR = 380 EUR/ mesiac. Peňažná zábezpeka predstavuje 2-mesačné nájomné s energiami = 760 EUR. Poplatok za služby realitnej kancelárie je v sume 380 EUR.

1-izbové byty sa nachádzajú na 1. až 5. poschodí bytového domu. Podlahová plocha každého bytu je 41 m2 (vrátane pivnice 2,3 m2) + balkón s plochou 2,11 m2. Byt je orientovaný oknami na východnú a severnú stranu.

Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne spojenej s WC, obývacej izby, samostatnej kuchyne, špajze a balkóna. Pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu.

Vybavenie bytu:

-vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere;
-plastové okná s izolačným trojsklom;
-plávajúce laminátové podlahy v izbách a v predsieni;
-dlažba a keramické obklady v kúpeľni;
-podomietkové WC;
-interiérové dvere laminátové s obložkovými zárubňami;
-balkón s keramickou dlažbou;
-kuchynská linka so spotrebičmi – sporák, digestor;
-kúrenie je ústredné - radiátory v izbách a rebríkový radiátor v kúpeľni
-vstavaný nabytok.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2020. Vyznačuje sa vysokou kvalitou bývania so všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou a zároveň v blízkosti prírody. Kombinácia použitých stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je predpokladom minimalizovania spotreby energie na vykurovanie. Energetický certifikát budovy - trieda A - nízkoenergetická stavba. Bytový dom je postavený formou skeletovej železobetónovej nosnej konštrukcie s tehlovými obvodovými a deliacimi priečkami.

Vybavenie bytového domu:

-elektronický vrátnik;
-poštové schránky;
-spoločná odkladacia miestnosť – kočikáreň;
-osobný výťah s nosnosťou 6 osôb;
-osvetlenie spoločných priestorov na fotobunky;
-zavedený optický dátový kábel;
-vykurovanie a dodávku teplej vody zabezpečuje mestská tepláreň;

V blízkosti bytového domu sa nachádza dobrá občianska vybavenosť: supermarket, základná škola, škôlka, umelecká škola, MHD. Centrum mesta je približne 12 minút pešo.

Možný je tiež krátkodobý prenájom parkovacieho miesta v cene 30 € mesačne.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.