Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 506 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garzónka s nadštandardnou výmerou v centre mesta, nepremeškajte príležitosť!

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Žarec
Ulica
Žarec
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
04.05.2020
Aktualizované
14.10.2020
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame vám na predaj garzónku v novostavbe bytového domu v centre mesta Čadce,  v príjemnej lokalite sídliska Žarec - s možnosťou okamžitej rezervácie. Byt je na prvom poschodí s obytnou plochou  38,15 m2 (bežná výmera jednoizbových bytov).

Moderná stavba ponúka komfortné a moderné architektonické prevedenie s účelným dispozičným riešením..  Príjemné prostredie a dobré umiestnenie domu s blízkosťou centra ho predurčuje na kvalitné bývanie.

Dom je polyfunkčnou budovou v prízemí s kanceláriami majiteľa domu a troma bytmi na prvom poschodí.  Súčasťou je priľahlý oplotený pozemok s parkoviskom určeným pre obyvateľov domu.  Byt je energeticky nezávislý, klimatizovaný, vykurovanie aj príprava TÚV sú merané pre každú bytovú jednotku samostatne - vysoká kvalita použitých materiálov a zateplenie zaručuje nízku energetickú náročnosť. Byt je ponúkaný so zariadenou kuchyňou so spotrebičmi, kúpeľňou, vstavanými skriňami, podľa dohody čiastočne aj nábytkom. Voľný ihneď!

Byty sú vo firemnom vlastníctve s možnosťou odpočtu DPH.

Cena: 55.000 eur, kontakt:  0905844054, www.ad-reality.sk

Zabezpečíme kompletný právny servis a poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, vrátane aj vybavenia hypotekárneho úveru.