Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj garsónka na sídlisku Žarec v Čadci

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Žarec
Ulica
A. Bernoláka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
25 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
10.02.2023
Aktualizované
06.03.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj zrekonštruovanú garsónku na ulici A. Bernoláka v Čadci. Garsónka s podlahovou plochou 25 m2 sa nachádza na štvrtom z ôsmich poschodí panelového bytového domu. Vyznačuje sa výborným výhľadom na slnečnú juhovýchodnú stranu. Ku garsónke patrí tiež pivnica v suteréne bytového domu.

Ďalšie informácie o garsónke vám poskytne náš realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

V garsónke je murované bytové jadro s keramickým obkladom a dlažbou. Nachádza sa tu sprchovací kút, WC a umývadlo. Rekonštrukcia jadra prebehla pred piatimi rokmi. Okno v garsónke je plastové, podlaha plávajúca. Vek kuchynskej linky so sporákom a digestorom je päť rokov. Vymenené sú elektroinštalácie a rozvody vody a odpadov. Mesačné náklady na služby a energie sú aktuálne 106 €. Zavedená je satelitná televízia a internet od miestneho poskytovateľa.

Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaná je strecha, vchody, stúpacie rozvody. Bytový dom sa nachádza na okraji sídliska Žarec, vďaka čomu sú možnosti bezplatného parkovania viac otvorené. Garsónka je ihneď k dispozícii. V blízkom okolí bytového domu je dobrá občianska vybavenosť – základná škola, materská škola, potraviny, supermarket, zastávka MHD.

Kúpu tejto garsónky je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.