Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 967 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusné bývanie v novostavbe bytového domu v centre Čadce - prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Ulica
Potočná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
05.06.2022
Aktualizované
05.06.2022
Cena 360,00 €/mes.
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD- REALITY Kysuce – ponúkame na prenájom dvojizbový byt, plocha bytu 55 m2, novostavba zatepleného bytového domu, centrum mesta.

 Dvojizbový byt  je na 1 NP. K bytu patrí  vlastné parkovacie miesto, je energeticky samostatný s vlastným  meraním spotreby vody, elektriny aj plynu. Samozrejmosťou je  podlahové vykurovanie s reguláciou v každej miestnosti samostatne.

Má vlastný plynový kotol s ohrevom TÚV, rekuperačná jednotka, klimatizácia  a  samostatné zabezpečovacie zariadenie s alarmom. Zariadenie bytu - kuchynská linka so spotrebičmi (sklokeramická varná doska, chladnička, mraznička, umývačka riadu, digestor), šatníková vstavaná  skriňa, nábytok v kúpeľni. K bytu prislúcha  aj spoločný skladový priestor v suteréne, parkovacie miesto pri dome..

Nájom – 360 eur + energie, voľný od 1.6.2022

 Kontakt: 0907356633, 0905844054