Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Čadci (REZERVOVANÝ)

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Čadca
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
07.08.2020
Aktualizované
21.09.2020
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame Vám na predaj veľmi pekne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Čadci na Hurbanovej ulici.  Byt sa nachádza na piatom poschodí s obytnou plochou  47,61 m2 + loggia 2,74 m2..  

Byt je situovaný vo výbornej lokalite, len 10 minút od centra mesta. V blízkom okolí sa nachádza základná škola, materská škola, kostol, zastávka MHD, nemocnica, potraviny a detské ihriská.  K bytu patrí aj pivnica.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Dispozične  pozostáva z chodby, spálne, obývačky, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, murované jadro.
Byt sa predáva aj spolu so zariadením a nábytkom.

Cena: 67.500 eur + dohoda, kontakt:  0902 701 055, www.ad-reality.sk

Zabezpečíme kompletný právny servis a poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, vrátane vybavenia hypotekárneho úveru.