Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Horská chata v Javorníkoch – na podnikanie alebo rekreáciu (EXKLUZÍVNE len u nás)

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Rieka
Ulica
Rieka
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.05.2019
Aktualizované
03.10.2019
Cena 1,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj rekreačnú chatu stojacu na okraji lesa v oddychovej časti mesta Čadca -  s  bistrom a s veľkou terasou, ubytovaním a primerane veľkým pozemkom využiteľným na spoločenské akcie pod holým nebom. Disponuje výbornou dostupnosťou po asfaltovej ceste,  jeho výhodná poloha je podporená turistickými chodníkmi v okolí a neďalekou infraštruktúrou mesta. Chata je napojená na všetky dostupné inžinierske siete – elektrina, vodovod, kanalizácia. V posledných rokoch prebehla rozsiahla rekonštrukcia a modernizácia chaty, vrátane rekonštrukcie strechy s novou strešnou krytinou,  zateplenia a vybavenia interiéru.

 Chata je dvojpodlažná , samostatne stojaca zrubová stavba, postavená na betónových základoch s murovaným suterénom. V suteréne (pivnici) je sklad a kotolňa. V prízemí je bistro s výčapom a posedením, sklad, veľká spoločenská miestnosť a samostatné WC pre mužov a ženy.  V podkroví sú štyri izby, kuchynka,  dve samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. K dispozícii je parkovisko pre osobné automobily  priamo v areáli,  alebo aj autobusy oproti chaty . Súčasťou je letná terasa spevnenou plochou na postavenie stolov s lavicami a priľahlý pozemok za chatou s ohniskom.  Za chatou stojí malá murovaná budova slúžiaca ako sklad, za existencie lyžiarskeho strediska Husárik  slúžiaca ako základňa horskej záchrannej služby.  Miesto vhodné na rôzne firemné stretnutia a oslavy. Samozrejme po odstránení zariadenia bistra je chata pripravená na rekreačné účely

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o rozlohe 1.086 m2 s prístupom z cesty po kamennom mostíku cez potok, zastavaná plocha chaty je 132 m2 a skladu  43,50 m2, s úžitkovou plochou chaty takmer 300 m2  (bez terás a miestom pod prístreškami). Majiteľ má k dispozícii znalecký posudok aktuálneho stavu nehnuteľností, kompletnú stavebnú dokumentáciu aj dokumentáciu k rekonštrukcii chaty.

 Cena – dohodou, kontakt: 00421905844054, 00421908429755, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.