Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 603 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Rodinný dom s pozemkom 828 m2, Čadca - Čadečka

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
828 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 78 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: REZERVOVANÉ! Ponúkame Vám na predaj 5 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave vo vyhľadávanej časti mesta Čadca - Čadečka. Dom vhodný na rekonštrukciu, stojí na rovinatom pozemku o výmere 828 m2 v peknom prostredí. Dispozícia nehnuteľnosti: I. podlažie je tvorené 2 izbami a 2 technickými miestnosťami. Na II. podlaží sú 3 izby, kuchyňa so špajzou a kúpelňa s WC. Z dvoch samostatných izieb sa vychádza na spoločný balkón. III. podlažie je priestranné podkrovie s možnosťou využitia na ďalšie izby. Dom je napojený na elektriku, vodovod a žumpu. Kúrenie formou lokálnych piecok. Na pozemku sa nachádza menšia hospodárska budova o výmere 20 m2. Výhoda lokality, výborná občianska vybavenosť, vhodná nehnuteľnosť aj ako investícia na byty. Viac info v RK. Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk