Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom v Čadci

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Čadečka
Ulica
U Michaliny
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
1603 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.11.2022
Aktualizované
25.05.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj starší rodinný dom v meste Čadca. Dom sa nachádza v miestnej časti U Michaliny, vzdialený len 2,5 km od centra mesta. Situovaný je na rozľahlom a slnečnom pozemku s rozlohou 1603 m2.

Ďalšie informácie o dome vám poskytne náš realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Lokalita sa vyznačuje jednak dobrou dostupnosťou do centra mesta a tiež blízkosťou prírody s bohatými možnosťami na turistiku po označených chodníkoch a cyklotrasách. Pre rodiny s deťmi je veľkou výhodou blízkosť základnej školy s materskou školou.

Ponúkaný dom je napojený na plyn, verejný vodovod, kanalizáciu a elektrinu 240 V a 400 V. Dom bol daný do užívania približne v roku 1955. Postavený je z kvádrov kombinovaných s plnou pálenou tehlou. Polovica domu je podpivničená. Pivničné priestory sú spolovice v zemi. Tvorí ich plynová kotolňa, kotolňa na tuhé palivá a pivničná miestnosť.

Prvé nadzemné podlažie pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne spojenej s WC a špajze. Časť prvého nadzemného podlažia je oddelená a má samostatný vstup zvonku. Nachádza sa tu predsieň a ďalšie dve miestnosti, ktoré boli využívané ako dielňa. Po prepojení dvoch oddelených častí by mohla na prízemí vzniknúť priestranná 4+1 bytová jednotka. Strop na prízemí je železobetónový.

V podkroví sa nachádzajú dve obytné miestnosti, z ktorých jedna má východ na terasu. Zvyšnú časť podkrovia tvorí otvorený priestor.

V roku 2018 bolo v dome zrekonštruované kúrenie – vymenené boli radiátory, plynový kotol a kotol na tuhé palivá. V obytnej časti boli vymenené plastové okná.

Na pozemku sa nachádzajú vedľajšie stavby – dielňa, kôlňa a garáž.

Osobitnú pozornosť si zaslúži pozemok patriaci k domu, ktorého rozloha je 1603 m2 a rozmery približne 27 x 60 metrov. Pozemok je mierne svahovitý orientovaný na južnú stranu. Veľkosť záhrady je dostatočná na umiestnenie ďalšieho rodinného domu v súlade s územným plánom mesta Čadca.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.