Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj 5-izbový byt, Kýčerka-Čadca

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Kýčerka
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
118 m2
Celková plocha
118 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
10.05.2023
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

Pozrite si virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=2f3ryr7uyU9 alebo videoprehliadku https://youtu.be/FIuwTn5XKTs 5-izbového bytu na predaj, ktorý sa nachádza na sídlisku Kýčerka v Čadci. Viac informácii o byte vám poskytne realitný agent Tomáš Černecký +421918127259, ktorý s vami ochote vykoná osobnú obhliadku.

Priestranný 5-izbový byt je situovaný na 1. poschodí zo 4. Celková výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom je 118 m2. Byt je z dvoch strán ohraničený obvodovými múrmi a z dvoch strán priečkami susedných bytov. Okná sú orientované západným a východným smerom.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, vnútornej chodby, kúpeľne, WC, kuchyne a z piatich obytných izieb. Súčasťou bytu bola lodžia, ktorá je po rekonštrukcii súčasťou kuchyne. Príslušenstvom bytu je komora o výmere 1,76 m2, nachádzajúca sa na podlaží vedľa vchodu do bytu a tiež pivnica o výmere 19 m2, nachádzajúca sa na podzemnom podlaží bytového domu.

V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia, realizovaná v rokoch 2013 - 2014. Vykurovanie bytu je centrálne. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 190 EUR mesačne.

Byt sa ponúka na predaj s týmto vybavením:

laminátové plávajúce podlahy v izbách,
keramická dlažba v zádverí, WC, kúpeľni,
keramické obklady v kúpeľni a WC,
plastové okná s izolačným dvojsklom,
interiérové dvere s obložkovými zárubňami,
kuchynská linka so spotrebičmi.
Bytový dom bol v roku 2014 zateplený a zrekonštruovaný, vrátane vonkajšej omietky a strechy. Nachádza sa v dolnej časti sídliska Kýčerka na slnečnom pozemku.

Mesto Čadca sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou – základné školy, materské školy, stredné školy, kostol, nemocnica, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Česko a Poľsko.

Kúpu tohto 5-izbového bytu je možné financovať hypotéjou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.