Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 941 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Róbert Petrík
petrik@vasereality.sk
0904312227

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3+1 rodinný dom, Čachtice

Typ
Predaj
Mesto
Čachtice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
18.07.2020
Aktualizované
31.07.2020
Ing. Róbert Petrík VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178765 - Ponúkam na predaj starší rodinný dom v tichom prostredí v centre obce Čachtice. Dom je umiestnený na pozemku o rozlohe 632 m2, má úžitkovú plochu cca 100 m2 a dispozične pozostáva z priestrannej predsiene, 3 veľkých izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatným WC. Na pozemku sa nachádza aj dielňa a samostatne stojaca kôlňa. Dom je napojený na všetky IS - elektrika, voda /obecná aj zo studne/, plyn a kanalizáciu. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami a ohrev TÚV el. bojlerom. Dom je postavený z pálenej tehly, je z 1/4 podpivničený a je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je výborná lokalita priamo v centre obce s kompletnou občianskou vybavenosťou a pracovnými príležitosťami.

Cena 72 000 €

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "D".