Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 346 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Wiedermann
wiedermann@vasereality.sk
0905843832

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj záhradná chatka Čachtice

Typ
Predaj
Mesto
Čachtice
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Peter Wiedermann VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v obci Čachtice, 5km od Nového Mesta nad Váhom.

Murovaná chatka je podpivničená, na prízemí sa nachádza jedna miestnosť, v podkroví priestor slúžiaci ako spálňa. V chate je zavedená elektrika, voda na polievanie je na pozemku, pitná voda dostupná kúsok od chatky.

Objekt je zapísaný je na LV, má pridelené súpisné číslo, prislúcha k nemu k užívaniu pozemok o výmere cca 400 m2, na ktorom sa nachádza ovocný sad s rodiacimi stromami, vinič, zeleninový záhon.

Záhradkárska osada sa nachádza nad obcou Čachtice, orientovaný na južnú stranu, prístup autom je možný až k chatke. Cena 8 200 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0905 843 832, prípadne mailom: wiedermann@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky