Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 397 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Jurtinusová
galanta@vasereality.sk
0904946880

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok 1327 m2 pre výstavbu RD

  • Pozemky, Predaj, Nitra, Cabaj | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Cabaj
Ulica
Cabaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1200 m2
Pridané
10.05.2018
Aktualizované
18.10.2021
Cena 57,00 €/m2
Martina Jurtinusová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

3Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Cabaj-Čápor, miestna časť Cabaj - Riegler. Plocha: pozemku 1.200 m2. Možno rozdeliť  na 2 stavebné pozemky. Prístup priamo z asfaltovej cesty. Cena 57 €/m2. Vhodný je aj na výstavbu 2 - 3 RD.  Pri pozemku sú všetky IS okrem kanalizácie. Tiché prostredie medzi krajským mestom Nitra a okresným mestom Šaľa. Pomôžeme aj s vybavením hypoúveru na kúpu pozemku. Bližšie informácie Vám podá maklér na tel. čísle 0905 264 737, mailom: milan.racko@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky