Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 319 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj hrubá stavba Cabaj - Čápor - tichá lokalita, dobrí susedia - 5 izbový s garážou

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Cabaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
221 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
08.11.2019
Aktualizované
14.03.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj hrubú stavbu 5 izbového rodinného domu v obci Cabaj-Čápor. - 8 km od Nitry. Výmera pozemku 1102 m2. Zastavaná plocha 221 m2. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba, hosťovské wc, vedľa garáž a technická miestnosť, prípadne pracovňa, kúpeľňa, tri samostatné izby, veľká kuchyňa so špajzou prepojená s obývačkou a terasa. Všetky inžinierske siete k dispozícii. Energetický certifikát nemá. Cena 137.000 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky na katastri, u notára. Financovanie Vám bezplatne zabezpečí naše hypotekárne centrum. Neváhajte a volajte ešte dnes na číslo 0908133421.