Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 089 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ivan Sivák
sivak@mgreal.sk
0949282829

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE! Výnimočná chalupa -kompletná rekonštrukcia v prekrásnom prostredí

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
10.01.2018
Aktualizované
17.01.2018
Ivan Sivák MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE LEN U NAS: Ponúkame Vám na predaj zariadenú chalupu Bzince pod Javorinou, . Plocha: zastavaná 150m2, pozemku 2410m2. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: drevené. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.V chalupe sú dva krby-jeden  urobený na prieduchy a kúrenie do celého systému cez čerpadlo,druhy samostatne cez prieduchy,obklady na krbe v perfektnom stave zo 40.rokov minulého storočia.Na pozemku dva domy, z toho jeden dom,druha samostatná časť pozostáva z dielne ,letnej kuchyne,miestnosti pre náradie a samostatná miestnosť na drevo.Upravené dreviny a všetka zeleň.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne, krb.  Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta.  Na pozemku sa nachádza studňa a žumpa,nizké prevadzkové náklady.cca 40.euro mesačne.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, rybolov, turistika, cykloturistika, krb.V prípade financovania formou hotovosti je možná dohoda na cene. Cena 69 000 € vrátane provízie RK.