Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Majerská Dagmar, Mgr.
info@realityholding.sk
0917 206 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reality holding+ ponúka Na prodej byt 3+1 Stará Ves nad Ondřejnicí Košatka Sakrovecká - osobní vlastníctvi

Typ
Predaj
Ulica
Sakrovecká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
06.08.2017
Aktualizované
15.08.2017
Majerská Dagmar, Mgr. Reality holding+ s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 206 206

Popis nehnutelnosti

Reality Holding + vám ponúka Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví 3+1 o celkové výměře 70 m2. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. Byt má samostatný plynový kotel a je situován ve 3NP/3NP bez výtahu. K bytu patří sklepní kóje a balkón. Měsíční náklady činí 2 600,- Kč + zálohy na energie. K bytu náleží podíl na společných částech domu a pozemku o výměře 2305m2. Možnost zahrádky, či pergoly. Dům bude zateplen z fondu oprav, bez navýšení nájmu. Dům se nachází v klidné oblasti, možnost bezproblémového parkování. S financováním Vám pomůže naše nezávislé hypoteční centrum. Doporučujeme prohlídku.
Při koupi této nemovitosti získáte poukaz na Kanárské ostrovy. Ev. číslo: 121072 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: V okolí veškerá občanská vybavenost.